Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

No 6. līdz 7. februārim Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Izraēlā, Telavivā „IMTM 2018”.

Kopā ar Jūrmalu stendā piedalās kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala Spa”, tūrisma kompānijas “Baltijas ceļojumu grupa”, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas un Rīgas tūrisma attīstības aģentūras pārstāvji.

Izraēlas tirgus ir perspektīvs Latvijai, ņemot vērā tiešo reisu labo savienojumu ar lidsabiedrību "Airbaltic". Tūristi no Izraēlas brauc uz Latviju, īpaši  no maija līdz septembrim, kad pie Izraēlā ir ļoti karsti, kā arī ir iecienījuši kūrortārstniecības iespējas, kuras piedāvā kūrorta rehabilitācijas centros un kūrortviesnīcās. Pēdējā gada laikā tūristu skaits no Izraēlas ir pieaudzis.

 Pēdējo reizi ar stendu Jūrmala šajā izstādē piedalījās 2013. gadā. Pēc tam tika īstenoti tikai tūrisma darbsemināri Izraēlas tūrisma aģentiem un žurnālistiem, kā arī Jūrmalā uzņemti žurnālisti, piemēram, 2017. gadā kūrortpilsētā tika uzņemta Izraēlas TV filmēšanas grupa un tūrisma blogere.

Arī šajā izstādā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūras atbalstu 6.februārī tiek rīkots Latvijas tūrisma darbseminārs par Jūrmalas un Rīgas tūrisma piedāvājumu Izraēlas tirgum. Jūrmala/Rīgas stendā apmeklētājiem būs iespējams saņemt jaunas Jūrmalas tūrisma brošūras, informāciju par kūrortpilsētas produktiem un pakalpojumiem, tūrisma praktiskos ceļvežus, kartes, kūrortviesnīcu īpašos piedāvājumus un informāciju par lielākajiem šī gada pasākumiem kūrortpilsētā.

Pērn pirmajos deviņos mēnešos Izraēlas tūristu skaits Jūrmalā pieauga par 27%, kopā – 1260 tūristu. Tūristi no Izraēlas ir 2.vietā pēc ilguma, ko pavada Jūrmalā vidēji – 6 diennaktis.