Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

Grand Hotel Kempinski Riga, Latvijā pirmā pieczvaigžņu luksusa klases Kempinski viesnīca, oktobrī vērs durvis saviem viesiem. Izvietota iepretim slavenajam Latvijas Nacionālās operas namam un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, viesnīca piedāvā absolūti jaunu komforta un elegances līmeni gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem. Grand Hotel Kempinski Riga piedāvā 141 pirmās klases numuru un apartamentus, divus restorānus un divus bārus, sešas ietilpīgas sanāksmju telpas, tostarp Grand Ballroom konferenču zāli, kā arī pasaules klases SPA un wellness zonu. Elpu aizraujošs panorāmas skats uz galvaspilsētu, izsmalcināts serviss un bagātīga kultūras pieredze gaida viesus no visas pasaules.

"Esam ļoti priecīgi pievienot pirmo pieczvaigžņu luksusa klases viesnīcu Rīgā un Latviju mūsu izmeklētajam portfolio," norāda Kempinski Hotels izpilddirektors Eiropas reģionā un vadības padomes pārstāvis Bernolds Šrēders (Bernold Schröder). "Sākotnēji celts 19. gadsimtā pretim slavenajam Operas namam, šis arhitektūras piemineklis izceļas ar garu vēsturi. Jaunā Grand Hotel Kempinski Riga nodrošinās izcilu pieredzi viesiem, paužot mūsu aizrautību sniegt luksusu Eiropas stilā un padarot viesnīcu par vietu, kas aicina Rīgu apmeklēt atkal un atkal.”


Pievilcīgais Grand Hotel Kempinski Riga novietojums nav tikai sagadīšanās; tāpat kā bijušās viesnīcas Roma rekonstrukcija, kas uzskatīta par modernāko viesnīcu Rīgā ar vēsturi, kura aizsākās 19. gadsimta 80. gados. Sākotnējo ēku gandrīz pilnībā nopostīja 2. Pasaules kara laikā, bet vajadzēja tikai dažus gadus, lai to uzceltu no jauna. Jaunatvērtā viesnīca Rīga tolaik piedāvāja pirmo bāru Latvijā un servēja pirmos kokteiļus visā Padomju Savienībā, un viesnīcu Rīga uzskatīja par vienu no labākajām viesnīcām visā republikā. Mūsdienās, slavinot lieliskās ēkas bagātīgo vēsturi un tās prominentos viesus no visas pasaules, Grand Hotel Kempinski Riga ver durvis Vecrīgas sirdī, atgūstot savu sabiedriskās dzīves centra pozīciju un pilnībā apmierinot ikviena viesa vajadzības.


Viesnīcas moderno numuru un apartamentu platība ir sākot no 37 kvadrātmetriem Superior Rooms līdz pat 278 kvadrātmetru plašajam Presidential Suite apartamentam. Katrs numurs piedāvā mūsdienīgu koka apdari, lieliskus sienas gleznojumus, skaistus franču mākslas darbus un pulētas marmora grīdas. Katrs no 141 numura un apartamenti demonstrē unikālu pasteļtoņu kompozīciju, kamēr plašie logi dažos numuros ļauj noraudzīties uz Brīvības pieminekli, operu, parku un pilsētas kanāliem. Šeit viesi rītos var ieturēt brokastis restorānā Amber Restaurant, kas atvērts visu dienu, baudīt tradicionālo pēcpusdienas tēju Lobby Lounge, pirms operas apmeklējuma iemalkot glāzi šampanieša bārā Grand Bar vai izsmēķēt relaksējošu cigāru atpūtas telpā Cigar Lounge. Krāšņais Amber Restaurant ar atvērto virtuves zonu piedāvā unikālu mūsdienu Latvijas un starptautiskās virtuves apvienojumu, īpaši respektējot izcilākos vietējās virtuves ēdienus. Ainaviskā augšējā stāvā ir izvietots Stage 22, mūsdienīgs jumta terases restorāns un bārs, kas ir ideāla vieta, lai malkotu mūsdienīgi veidotus, vietējās izcelsmes dzērienus, baudītu uzkodas un priecātos par pilsētas ainavām, fonā skanot iedvesmojošai mūzikai. Restorāns arī piedāvā à la carte ēdienkarti ar labākajiem ziemeļvalstu ēdieniem, ko papildina vietējās sastāvdaļas. Viesi var arī aiznest mājās nelielu daļu no Kempinski, apmeklējot Berthold Delikatessen. Aromātiskā beķereja lutina pircējus ar lielisku svaigu smalkmaizīšu, izcilas kafijas un gourmet gatavo ēdienu piedāvājumu.


Grand Hotel Kempinski Riga ir piemērota vieta lielām, starptautiskām konferencēm vai arī intīmām svinībām izmeklētam cilvēku lokam. Majestātiskā Grand Ballroom zāle ar plašiem dienas gaismu apveltītiem panorāmas logiem un burvīgu skatu uz parku un operas namu, ļauj uzņemt līdz pat 300 personām un vienlaicīgi rīkot trīs pasākumus. Viesnīca arī piedāvā piecas satriecošas, pilnībā aprīkotas privāto sanāksmju telpas, kas nosauktas slavenos muzikas virzienos, – Sonata, Solo, Symphony, Andante un Allegro. Lai saņemtu personalizētu servisu un izbaudītu privātāku atmosfēru, viesi ir laipni aicināti rezervēt Kempinski VIP telpu 8. stāvā, ko rotā lieli logi, privātā terase un dabiskā dienasgaisma. Lai padarītu uzturēšanos vēl atmiņā paliekošāku un bezrūpīgāku, pēc individuāla pieprasījuma vienmēr ir pieejams 24 stundu konsjerža un automašīnas novietošanas pakalpojums.


Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgs, ir pagrabstāvā izvietotais Kempinski The Spa – grezns 1300 kvadrātmetru wellness Spa ar četrām atsevišķām procedūru telpām, vienu procedūru telpu pārim un unikālu “Pirts Suite”, ko iedvesmojušas tradicionālās latviešu pirtis. Wellness zona piedāvā bagātīgas ūdens izklaides, pirtis un vitalitātes peldbaseinu. Izmantojot ‘Rasul Mud Experience’, viesi var baudīt vietējās Latvijas dūņas, kas izslavētas ar dziedinošām īpašībām. Spa arī piedāvā modernu sporta zāli un ’Beauty Lounge’, vietu, kur atpūsties, socializēties un baudīt dažādas skaistumkopšanas procedūras, malkojot glāzi šampanieša. Atspoguļojot Eiropas gadalaiku ritējumu un Latvijas kultūru, katrs Spa elements ir izstrādāts, lai sniegtu viesiem absolūtas relaksācijas un iekšējās labsajūtas mirkļus. Spa ir atvērts katru dienu ne tikai viesnīcas viesiem, bet arī citiem apmeklētājiem. Lūdzu lejupielādējiet attēlus šeit. Par Kempinski: Radīta 1897. gadā, Kempinski Hotels ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. Kempinski mantojumu, kas nosaka nevainojamu, personīgi pielāgotu servisu un izcilu viesmīlību, papildina tā īpašumu ekskluzivitāte un individualitāte. Kempinski šobrīd pārvalda 76 pieczvaigžņu viesnīcu un rezidenču portfolio 31 valstī un turpina pievienot tam jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā. Ikviens no tiem atspoguļo Kempinski zīmola spēku un panākumus, nezaudējot saikni ar savu mantojumu. Portfolio iekļauj vēsturiskus īpašumus un arhitektūras pieminekļus, godalgotas urbānā dzīvesveida viesnīcas, pirmklasīgus kūrortus un prestižas rezidences. Katrs no tiem piedāvā kvalitāti, kuru viesi sagaida no Kempinski, vienlaikus iekļaujot katras atrašanās vietas kultūras tradīcijas. Kempinski ir dibinājis pasaules lielāko neatkarīgo viesnīcu zīmolu aliansi - Global Hotel Alliance (GHA).


www.kempinski.com


Kontakti medijiem:
Eva Marija Panzera (Eva-Maria Panzer)
Sabiedrisko attiecību korporatīvā direktore
Kempinski Hotels S.A.
Boulevard du Pont-d’Arve 28 1205 Geneva · Switzerland (Šveice) Tālr. +41 22 809 51 15 · Mobilais tālr. +41 79 309 82 52
evamaria.panzer@kempinski.com


Līva Laiviņa
Sabiedrisko attiecību un mārketinga menedžere
Grand Hotel Kempinski Riga
Aspazijas bulvāris 22, LV-1050, Rīga, Latvija

Tālr. +371 67670213 ·

Fakss +371 6767 0012

E-pasts: liva.laivina@kempinski.com